2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Nivy, ul. Trnavská cesta

CENA
239 990 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
24. poschodie / 26
Stav
Novostavba
Plocha
47 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s DYCHBERÚCIM VÝHĽADOM. Byt sa nachádza na 24. poschodí a poteší hlavne milovníkov výšok. Projekt DANUBIUS ONE bol SKOLAUDOVANÝ v novembri 2023. Spoločnosť FINEP ktorá projekt realizovala patrí medzi skúsené developerské spoločnosti. Od svojho vzniku v roku 1995 postavila viac ako 15 000 nových bytov.

Lokalita sa vyznačuje dostatkom zelene, bohatou infraštruktúrou a výborným dopravným spojením. Výnimočnosťou tohto bytu je jeho orientácia. Výhľad smeruje do zastavanej časti štvrte, a tak ostane navždy zachovaný. 

Projekt nadväzuje na bohatú históriu Zimného štadióna a začína odvíjať nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto mení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný životný štýl.

Danubius ONE prináša nový impulz do obľúbenej a zabývanej lokality pri Centráli. Predstavuje špičkovú mestotvornú architektúru s odkazom na industriálnu históriu tohto miesta.

Byt sa predáva v štandardnom prevedení - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, obklad, sanita, radiátory, interiérové dvere a zárubne. Dostatok úložného priestoru nájdete na chodbe a tiež v PIVNICI o výmere 4,55 m2, ktorá je zahrnúta v CENE. Vrámci predaja vám vieme zabezpečiť všetko, čo budete v byte potrebovať. A to najmä - kuchynskú linku, vstavané spotrebiče, nábytok na mieru aj bytový textil. K dispozícii máme pre vás pripravené zľavy v nábytkárskom štúdiu rovnako ako konzultácie u našej architektky a homestagerky. 

Nehnuteľnost je na LV zapísaná ako byt (nie apartmán). Možnosť prenájmu garážového státia 75,- Eur/mesiac. 

Cena zahŕňa kompletný právny servis.