3 izbový byt na predaj

Bratislava I., Staré Mesto, ul. Chalupkova

CENA
490 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
4. poschodie / 7
Stav
Novostavba
Plocha
86 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v luxusnej štvrti na Chalupkovej ulici v Bratislave - mestská časť Staré Mesto. Rozloha 86 m2, nadštandardné 3,5 m vysoké stropy, poschodie 4/7, tehlová novostavba s modernou 24 hodinovou recepciou /2 x osobný, 1 x nákladný výťah/. 

Kamerový monitorovací systém spoločných priestorov. Služby na úrovni 5* hotela.

MOŽNÝ ODPOČET DPH. 

Do detailov premyslené dispozície. Jednoducho veľkorysý komfortný priestor pre život.

Byt s premyslenou praktickou dispozíciou bez hluchých metrov má príjemnú klímu a presvetlenosť miestností počas celého roka. Vďaka vysokým stropom pôsobí veľmi otvorene a vzdušne. Veľkoformátové okná zabezpečia krásne presvetlenie miestností denným svetlom. Priestranné vstupné chodby sú dosť veľké aj na vybudovanie vstavanej skrine. Srdcom bytu je obývacia miestnosť spojená s kuchynským a jedálenským kútom. Spálne sú nepriechodné.

Príprava pre inteligentnú elektroinštaláciu, tepelné čerpadlá, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, pivničná kobka na poschodí.

Možnosť dokúpenia garážového státia + 39.000,- Eur.

Rezidenčný projekt je po kolaudácii. Na vlastné oči sa môžete presvedčiť o nadštandardnom vyhotovení a použitých prémiových materiálov. Najkomornejší projekt nového bratislavského downtownu.

Služby modernej recepcie a roomservice.

Atraktívna lokalita nového bratislavského downtownu, moderného centra mesta, ktorému prognostici na najbližšie desaťročia predpovedajú dynamický rozvoj. Ak budete bývať alebo pracovať v tejto štvrti, nájdete tu takmer všetko. Od maličkých štýlových kaviarničiek až po extra nóbl reštaurácie. Od divadiel, kultúrnych stánkov, parkov a prechádzok po nábreží Dunaja až po desaťtisíce metrov štvorcových obchodov ponúkajúcich najznámejšie svetové alebo inovatívne slovenské značky. Od materských škôl, cez základné školy, gymnáziá, stredné školy, až po Univerzitu Komenského. A všetko v pešej dostupnosti, len pár minút chôdze od rezidencií. Bezproblémové bude aj dopravné napojenie na bratislavský obchvat a diaľnicu cez blízky most Apollo. A do historického centra mesta, k promenáde pri Dunaji, do Sadu Janka Kráľa sa dostanete pár minútovou prechádzkou. V cene je zahrnutý kompletný právny servis.