2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Nivy, ul. Miletičova

CENA
225 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 5
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
42 m²

BÝVANIE AKO V DOVOLENKOVOM REZORTE!

Ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov NIVY. 

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového domu s VÝŤAHOM a prešiel kompletnou rekonštrukciou r. 2022/2023, pričom boli citlivo zachované jeho pôvodné prvky. 

Nové rozvody elektriky, vody a odpadu, plastové okná, plávajúce podlahy, drevené parkety, dlažba, zrekonštruované interiérové dvere a zárubne, nová kuchynská linka so spotrebičmi (elektrická rúra, elektrická varná doska, digestor, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou), predpríprava na klimatizáciu. Zrekonštruovaná kúpeľňa s novou vaňou, zástenou, umývadlom, WC a sklobetónovým presvetlením.

Množstvo úložného priestoru poskytujú skrine v spálni, na chodbe a komody v obývacej časti. Rozumným usporiadaním nábytku, vznikol pracovný kút a poteší aj rozťahovací gauč pre hosťa.

Tichý byt s príjemnou juhozápadnou orientáciou. 

Mesačné náklady 90,- Eur/1 osoba + elektrika. 

V byte boli odborne vykonané dispozičné zmeny a celá rekonštrukcia je navrhnutá AteliérFOR.sk, je bez tiarch, kúpou voľný ihneď. 

O lokalite asi veľa písať netreba. Aktuálne patrí medzi najobľúbenejšie v celej Bratislave. Okrem kompletnej občianskej vybavenosti v blízkom okolí jej hodnotu zvyšuje pešia dostupnosť do OC NIVY a novo vznikajúceho Bratislavského "downtownu".