3 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Solivarská

CENA
206 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
4. poschodie /
Stav
Pôvodný stav
Plocha
76 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Solivárskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 76 m2, poschodie 4/6, balkón, zateplený bytový dom s novým bezbariérovým výťahom.

Byt sa nachádza v pôvodnom stave s plastovými oknami a plávajúcimi podlahami. Kuchynská linka a kúpeľňa z roku 2000. Orientácia na západ smerom do tichého vnútrobloku s výhľadom na zeleň. 

Množstvo úložného priestoru pozdĺž celej chodby. Možné dispozičné zmeny. Jednoduchým premiestnením kuchynskej linky do obývačky vznikne krásne prepojenie dennej časti, pričom z bývalej kuchyne je možné vytvoriť ďalšiu miestnosť, vhodnú ako pracovňu, či menšiu detskú izbu.

Rovnaké dispozičné zmeny sú možné aj v kúpeľni, kedy vznikne celá samostatná časť v zadnej časti bytu. 

Žiadne ťarchy, ani záložné prává. Možnosť prenajatia vonkajšieho parkovacieho státia.

Bytový dom má okrem zateplenia a nového výťahu, obnovené spoločné priestory, nové plastové okná na medziposchodiach, nové schránky, vstupnú bránu a vlastnú kotolňu. 

Lokaltia okolo Štrkoveckého jazera ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane trhoviska Herlianska s čerstvou zeleninou a ovocím. K dispozícii sú potraviny, chovateľské a domáce potreby, kaviarne, reštaurácie, či obchodík s interiérovými doplnkami.