Rodinná vila na predaj

Bratislava II., Ružinov

CENA
1 352 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
rodinná vila dom
Poschodie
1. poschodie / 2
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
400 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádhernú luxusnú vilu, ktorá sa nachádza v blízkosti centra mesta.

Toto majestátne sídlo kombinuje prvotriedne vyhotovenie s ohromujúcim výhľadom, čím poskytuje dokonalý únik pre tých, ktorí túžia po exkluzívnom bývaní.

Vila je postavená s dôrazom na detail a kvalitu. Každý roh je premyslene navrhnutý, aby priniesol harmóniu medzi moderným dizajnom a elegantným štýlom. Otvorené priestory s veľkými oknami zaplavujú interiér denným svetlom a ponúkajú pôsobivý výhľad na okolitú zeleň a kaštieľ.

Vybavenosť tejto vily je naozaj ohromujúca. Rozľahlá kuchyňa s vrcholovými spotrebičmi značky Miele, krb v obývačke, posilňovňa, či päť kúpeľní s onyxovým obkladom uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. 

Záhrada so všetkými pohodlnými doplnkami ako je bazén, terasa na relax, a priestor na grilovanie, poskytuje ideálne prostredie pre oddych a zábavu.

Okrem toho táto vila ponúka aj exkluzívne súkromie. Vďaka premyslenému umiestneniu je ochránená od zvedavých pohľadov.

Ak hľadáte vrcholný životný štýl, táto luxusná vila je pre vás. Nehnuteľnosť, ktorá združuje pôvab a kvalitu, je pripravená ponúknuť vám výnimočný zážitok z bývania. Nechajte sa okúzliť jej krásou a staňte sa hrdým majiteľom tohto skutočného pokladu.