3 izbový byt na predaj

Bratislava IV., Karlova Ves, ul. Hodálova

CENA
229 999 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
7. poschodie / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
81 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Hodálovej ulici v Bratislave - mestská časť Karlova Ves. Rozloha 71,34 m2 + dve loggie 8,04 m2 + pivnica 2m2, poschodie 7/12, zateplený bytový dom.


Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC . Orientácia východ a západ. Na oboch stranách sa nachádzajú zasklenené loggie, ktoré pomáhajú v byte udržiavať príjemnú klímu počas zimy aj leta, pričom zabezpečujú dodatočné úžitkové a oddychové zóny. 

Výhodou oproti typickým bytom tejto lokality je, že kúpelňa nie je prechodná, čo zaručuje viac súkromia a logickejšie rozloženie bytu. 

V predsieni a v spálni sa nachádzajú vstavané skrine. Ďalší úložný priestor sa nachádza v dlhej dláždenej vstupnej chodbe.

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: zateplenie, rekonštrukcia strechy, výmena výťahov, inštalácia kamerového systému, vymenené vnútorné rozvody. Na prízemí sa nachádzajú spoločné priestory, vrátane skladu a miestnosti pre bicykle.

Mesačné náklady (vrátane fondu opráv, vody a kúrenia) cca 140,- Eur + 30 ,-Eur elektrika. K dispozícií je vysokorýchlostný optický internet.

V pešej dostupnosti sa nachádza škôlka, veľké detské ihrisko, ZŠ a gymnázium, MHD, Billa (2x), Lidl, pešia zóna s drogériami a Pepcom, zelovoc, predajňa francúzskych a talianskych potravín, pekáreň, poliklinika, pošta, miestny úrad, reštaurácie, kaviarne (od Mintu, cez ázijský fast food, po útulné cukrárne). Mestská časť organizuje pravidelne množstvo kultúrnych, vzdelávacích a športových udalostí pre deti aj dospelých. V blízkosti je tiež knižnica, kostoly, viacero parkov, botanická záhrada a ZOO.