2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Nivy, ul. Svätoplukova

CENA
368 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie /
Stav
Novostavba
Plocha
58 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj jedinečný 2 izbový byt na Svätoplukovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 53,12 m2 + 4,98 m2 balkón, 2. poschodie, novostavba ZWIRN 1.

Projekt nadväzuje na bohatú históriu bývalého priemyselného areálu cvernovej továrne a začína odvíjať nový príbeh, ktorý toto výnimočné miesto zmení na vitálnu bratislavskú štvrť pre moderný životný štýl.

ZWIRN prináša nový impulz do obľúbenej a zabývanej lokality pri Dulovom námestí. Predstavuje špičkovú mestotvornú architektúru s odkazom na industriálnu históriu tohto miesta. Trojica bytových blokov rešpektuje okolitú zástavbu a umožní vznik kvalitných verejných priestorov s príjemnými vnútroblokmi pre svojich obyvateľov.

Unikatna ponuka na Slovenskom trhu! Stropné chladenie a podlahové kúrenie.  Elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Nadštandardné interiérové materiály. Pohodlné parkovanie v podzemnej garáži. Miesta na uskladnenie a umytie bicyklov. Nadštandardné spoločné priestory a fasáda. Zelené strechy zlepšujúce klímu. Garázové státie + 35.000,- Eur.
Kolaudácia september 2023.