2 izbový byt na predaj

Bratislava IV., Záhorská Bystrica, ul. Ota Holúska

CENA
240 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
56 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Ota Holúska v Bratislave - mestská časť Záhorská Bystrica. Rozloha 46,86 m², balkón 9,15 m2, poschodie 2/5, novostavba s výťahom. 

Byt sa predáva čiastočne zariadený.  Dizajnová kuchyňa značky Dalno na mieru s kvalitnými elektrickými spotrebičmi značky Electrolux (v záruke), vstavané skrine v spálni a na chodbe značky Dalno/Komandor, elektrické žalúzie, hliníkové okná značky ALUPROF s izolačným trojsklom, vstupné bezpečnostné dvere značky Sherlock, video-vrátnik, laminátová podlaha značky Egger, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, moderné čierne matné batérie značky Hansgrohe, sanita značky Geberit. Klimatizácia - fancoilové chladenie. Kúrenie - podlahové.

Garážové státie v hodnote + 15.000, -Eur. 

Oplotený komplex s prístupnom len pre rezidentov projektu pozostáva zo 6 bytových domov. Pre rezidentov je k dispozícii workoutové ihrisko, detské ihrisko a záhrada vo vnútrobloku.

Táto lokalita je výnimočná pre blízkosť krásnej prírody Malých Karpát a zároveň ponúka kompletnú občiansku vybavenosť -  potraviny, reštaurácie, lekárne, škola a škôlku, športoviská.
 
Pár metrov od domu sa nachádza supermarket Billa, predajňa Starý Otec, cukráreň Midnight Bakery, kaviareň Say Hello , fitness centrum Metalgym, reštaurácie Bystrica Pri kaplnke, autobusová zastávka škola, škôlka, Do rušného centra mesta sa do 15-tich minút dopravíte autom alebo autobusom MHD.