2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Hraničná

CENA
199 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 7
Stav
Novostavba
Plocha
56 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán na Hraničnej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 55,36 m2 vrátane 3,9 m2 balkóna, poschodie 2/7, novostavba NUPPU - Magnolia.

Apartmán je dokončený v modernom štandarde: bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere značky SHERLOCK Clasicc, plastové 6-komorové okná s izolačným čírym trojskom, laminátové parkety EGGER 8 mm, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním, keramický obklad, gresová dlažba, sanita značky Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami, príprava na práčku. 

Zásuvky a spínače značky Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), oceľové panelové vykurovacie telesá s termostatickou hlavicou, v kúpeľni je rebríkové vykurovacie teleso. V štandarde je zahrnuté kompletné vybavenie t.j. aj kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi značky Whirlpool so zárukou 5 rokov, vstavané skrine a svietidlá. Taktiež nechýba ani predpríprava na vonkajšie žalúzie. 

V apartmáne sú rozvody pre TV a optický internet. V bytovom dome sa nachádza plne vybavená spoločenská miestnosť a sklad pre bicykle spolu s umývacou hadicou. K apartmánu je možné dokúpiť väčšie garážové státie v hodnote 20.000 Eur.

APARTMÁNOVÝ DOM:

Apartmánový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU. Priamo pod oknami sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom apartmánov je k dispozícii aj niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov a apartmánov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe.