2 izbový byt na predaj

Bratislava III., Rača, ul. Cyprichová

CENA
200 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
5. poschodie / 6
Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Plocha
64 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Cyprichovej ulici v Bratislave - mestská časť Rača. Rozloha 64 m2 + balkón a loggia, poschodie 5/6, tehlová nadstavba s výťahom z roku 2007.

Byt sa predáva v stave ako na fotkách. Bezpečnostné vstupné dvere ADLO. Samostatné WC s kúpeľňou Funkčná, vyčistená klimatizácia v spálni. Vykurovanie aj prípravu teplej vody zabezpečuje vlastný plynový kotol so zásobníkom. SDK podhľady v celom byte. 

Celkové mesačné náklady pre jednu osobu vrátane poplatkov správcovi domu sú vo výške 115,- €. 

Pri dome sa nachádza súkromné parkovisko s rampou, kde je možnosť dokúpiť si parkovacie miesto. 

V bezprostrednom okolí je kompletná občianska vybavenosť (škôlka, základná, stredné školy, centrum voľného času, katolícky kostol, LIDL, KRAJ, drogéria, papiernictvo, farby laky, lekárne, zdravotné stredisko, kaderníctvo, kvetinárstvo, reštaurácie a pohostinstvá, cukráreň, tanečná škola, posilňovňa a iné). 

Pešia dostupnosť na MHD do 1 minúty. Do okolitých vinohradov, na ktoré je krásny výhľad z okien sa dostanete do 15 minút a následne do lesoparku. Okrem čerstvého vzduchu nájdete množstvo turistických a cyklo chodníkov, na ktoré vás privedie cyklotrasa pozdĺž Peknej cesty. Príjemní susedia, v prípade potreby radi podajú pomocnú ruku.