3 izbový byt na predaj

Bratislava IV., Lamač

CENA
295 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 6
Stav
Novostavba
Plocha
99 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v skolaudovanej novostavbe - BORY v Bratislave - mestská časť Lamač. Rozloha 99 m2 (75,6 m2 + loggia: 23,4 m2) + pivnica priamo na poschodí, poschodie 2/6.

VYBAVENIE A ZARIADENIE: vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere, audio vrátnik, plastové okná s izolačným trojsklom, vonkajšie a vnútorné parapety, keramická dlažba a obklady v kúpeľni a na WC, laminátová podlaha v ostatných častiach bytu, ústredné kúrenie, doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami, predpríprava pre kuchynský digestor, predpríprava pre kuchynské spotrebiče, predpríprava pre exteriérové žalúzie, vetranie kúpeľne a WC ventilátorom, vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, samostatné WC s GEBERIT systémom a umývadlom, kúpeľňa vybavená vaňou, rebríkovým radiátorom a umývadlom, izba 1 s priestorom pre vstavanú skriňu, izba 2 s priestorom pre vstavanú skriňu prepojená so vstupom na loggiu, obývacia izba prepojená s kuchynským a jedálenským kútom s výstupom na loggiu. 

Hlavné výhody nehnuteľnosti: Parkovacie miesto v garáži v hodnote + 20.000,- Eur, pivničná kobka nachádzajúca sa priamo na 2. poschodí vedľa bytu, veľká priestranná loggia. 

V okolí projektu z ateliéru Vallo Sadovsky Architects nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, nakoľko sa nachádza v bezprostrednej blízkosti nákupného centra Bory Mall a množstvo zelenej plochy o výmere 8500 m2. Nájdete tu tiež verejnú materskú školu, množstvo športovísk, cyklotrasy, parkov, detské ihriská, multifunkčné ihriská, verejného priestoru pre obyvateľov, nemocnicu novej generácie SVET ZDRAVIA v blízkosti je autobusová zastávka a naplánovaná je výstavba aj električkovej trati. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.