2 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Topoľčianska

CENA
142 990 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
8. poschodie / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
36 m²

Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Topoľčianskej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 36,24 m2, poschodie 8/12, pivnica, zateplený dom s výťahom.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody vody a odpadu, nové rozvody elektriny, ističová skriňa, vypínače a zásuvky, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi v záruke, laminátové podlahy/dlažba, nové stierky a povrchy stien, interiérové dvere a zárubne nová kúpeľňa so sprchovým kútom, sanitou a príslušenstvom, bezpečnostné vchodové dvere, zariadené novým nábytkom.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vstupuje do obývačky s kuchynským kútom, ďalej do dverami oddelenej menšej izby a kúpeľne s wc. Menšia izba o ploche 10 m2 poskytuje dostatočný priestor na manželskú posteľ a vstavanú skriňu.

Kúpeľňa je spojená s WC a disponuje vstavaným sprchovacím kútom. V chodbe je priestor na ďalšiu vstavanú skriňu, prípadne s integrovanou chladničkou. Orientácia na východnú stranu.

Bytový dom je zateplený a s izolovanou strechou. Vo vchode sú k dispozícii 2 výťahy (osobný a nákladný) v repasovanom stave, ktoré očakáva skorá výmena. Spoločné priestory sú čisté, po nedávnej kompletnej rekonštrukcii. 

Nespornou devízou je lokalita a blízkosť jazera Draždiak. Hneď pri dome je plánovaná zastávka električky, ktorou sa v krátkom čase dostanete do centra mesta. Dokončenie petržalskej radiály je plánované na začiatok roka 2024.

Z hľadiska občianskej vybavenosti disponuje lokalita školami, detskými ihriskami, športovým vyžitím, reštauráciami či dostupnosťou obchodov. Športovci ocenia blízkosť Draždiaku a Chorvátskeho ramena, ktoré plynule pokračuje smerom na bratislavskú hrádzu. Byt je praktickou voľbou na bývanie, vzhľadom na dispozíciu a lokalitu bude dobre prenajateľný aj pre 2 osoby na plnohodnotné bývanie.

Podiel na pozemku pod bytovým domom je súčasťou predaja. 
Mesačný predpis správcovi na veľmi nízkej úrovni 109,- Eur.