2 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Znievska

CENA
149 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
7. poschodie / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
36 m²

Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Znievskej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 36 m2, poschodie 7/12, zateplený dom s výťahom (nová strecha, nová brána, vstup na čip).

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové plastové okná so žalúziami, omietky, stierky a maľovky, podlaha, v kúpeľni a na toalete nová dlažba a obklad, sprchovací kút, závesné WC, umývadlo s batériou, interiérové dvere so záložkovými zárubňami ako aj bezpečnostné vchodové dvere, radiátory a merače tepla na radiátoroch, kompletne vymenené rozvody elektriny, vody aj odpadu. V byte je moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (vstavaná chladnička, digestor, elektrická varná doska a elektrická rúra).

Orientácia na východ.

Vyhľadávaná lokalita Petržalky s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra aj na diaľnicu. V blízkej budúcnosti bude k dispozícii električka. Parkovanie pod domom. Nízke mesačné náklady -110,- eur + elektrina 15,- eur. Vysporiadaný pozemok. Cena zahŕňa kompletný právny servis.