2 izbový byt na predaj

Bratislava V., Jarovce

CENA
179 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 3
Stav
Novostavba
Plocha
60 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej novostavbe OPÁL - mestská časť Jarovce. Rozloha 60,96 m2 z toho loggia 3,26 m2, poschodie 2/3, skolaudované v marci 2023. 


Príjemná orientácia na dve svetové strany - obývačka spojená s kuchyňou ponúka výhľad na rodinné domy, pričom spálňa s loggiou je otočená do tichého vnútrobloku. Veľkorysá kúpeľňa s priestorom na vaňu až 170 cm, oddelené WC so závesným systémom. 

Cena zahŕňa stropné chladenie a kúrenie, prípravu na externé žalúzie, plastové okná s izolačným trojsklom, sadrovú omietku, zásuvky a vypínače v bielom prevedení, prípravu na TV a internet, bezpečnostné protipožiarne dvere, betónový poter a izoláciu, keramickú dlažbu a nerezové zábradlie s výplňou bezpečnostného skla na loggii. 

Byt sa predáva v štádiu holobytu. V prípade záujmu možnosť dokončenia do štandardu v spolupráci s exkluzívnym dodávateľom sanity Villeroy & Boch, alebo kompletne na kľúč vrátane kuchynskej linky, nábytku, spotrebičov a bytového textilu.

Byt má vrámci bytového domu ideálne umiestnenie, nachádza sa presne v strede. 

Projekt OPÁL je moderný súbor nižších obytných domov a villa domov prepojených vlastnými vnútro blokovými zónami, chodníkmi a pohodlnými širokými cestami. 

Lokalita je vhodná na bývanie aj prácu z domu, ponúka detské ihriská, grilovacie miesto, multifunkčné športoviská, park s oddychovou zónou, funkčnú obchodnú vybavenosť aj napojenie na cyklotrasu. Do Starého mesta je to 10 min autom, 20 min na bicykli. Mestskú časť zhodnotilo nové diaľničné napojenie, ktoré odbremenilo preťažený Bratislavský obchvat. Občianska vybavenosť Jaroviec zahŕňa tiež materskú a základná školu, potraviny, reštaurácie, MHD, futbalové ihrisko a iné. 

Samostatné garážové státie, ktoré sa nachádza priamo pri výťahu s priestorom po oboch stranách t.j. bez susednej steny, či nosnej priečky. 

V cene je zahrnutý kompletný právny servis.