2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Vrakuňa, ul. Rajecká

CENA
149 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
9. poschodie / 9
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
44 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Rajeckej ulici v Bratislave - mestská časť Vrakuňa. Rozloha 40 m2 + 3 m2 loggia + 1 m2 pivnica, zateplený dom s novou strechou.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC.

Predaj so zariadením, tak ako na fotkách okrem PC/TV/Audio. Sedačka je rozťahovacia s odkladacím priestorom. Kuchyňa má nové elektrické rozvody a samostatnú poistkovú skriňu.

Demontovaný plyn, varí sa na indukčnej doske. Spálňa má 160 cm americkú posteľ s ukladacím priestorom. Na chodbe sa nachádza veľká šatníková skriňa + špajza. Vchodové dvere sú bezpečnostné – 10 bodové značka Sofia.

Odhlučnená podlaha v spálni aj v obyvačke akustickými doskami značky Wolf Phonestar. LED systém na 4 svetlá je ovládaný pomocou diaľkového ovládania.

Vstupná hala v schodišti je čerstvo vymaľovaná, nové poštové schránky, 2 výťahy, zateplená fasáda. Kompletná občianska vybavenosť. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.