2 izbový byt na predaj

Bratislava I., Staré Mesto, ul. Ľadová

CENA
255 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
prízemie /
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
63 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave - mestská časť Staré Mesto. Rozloha 56,5 m2 + pivnica 6,84, spoločná záhrada 221 m2, výška stropov 3,4 m, bytový dom z roku 1910 stavaný v nádhernom secesnom štýle. Fasáda a interiér domu po kompletnej rekonštrukcii. K domu prislúcha aj súkromná záhrada, kde sa robila závlaha, retenčná nádoba na zbieranie dažďovej vody a osadil sa aj trávnik. Majitelia majú možnosť si niečo vlastné vypestovať. V letných mesiacoch sa využíva na grilovanie, či ako letné kino.

Byt má pôvodné 100ročné kazetové dvere a 3,4m vysoké stropy. Pôsobí veľmi priestranne a vzdušne. Hrubé múry držia v lete chlad a v zime teplo.

VÝBORNÁ DISPOZÍCIA – centrálna priestranná štvorcová chodba zabezpečuje prístup do všetkých miestností. V byte je samostatná kúpeľňa s oddeleným wc. Možná zmena dispozície na 3 izbový byt tak, ako na priloženom pôdoryse. Z kuchyne by bola detská izba so súkromným šatníkom. Z veľkej izby by mohla byť kuchyňa s obývačkou a posledná miestnosť by slúžila ako spálňa. Miestnosti sú priestranné a majú výnimočný nádych histórie.

Byt má vlastné kúrenie a ohrev TÚV novým plynovým kotlom Protherm.  Orientácia do Ľadovej ulice a do vnútornej záhrady. 
K bytu prislúcha veľmi štedrá pivnica a je možné využívať ďalšie priestory na bicykle a iné. Iba pár metrov od domu sa nachádza krásny park.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody, nákupné centrum, vlaková stanica, trhovisko, škôlka aj škola.

Byt je vhodný na AirB&B, Booking alebo dlhodobý prenájom. V prípade dohody môžnosť ponechať nábytok aj doplnky.