1 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Námestie Hraničiarov

CENA
175 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
1 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
47 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Námestí Hraničiarov v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 42,45 m2 + balkón 4,95 m2, pivnica 5,18 m2, poschodie 2/5, novostavba Dominant z roku 2008.

Veľmi dobré dispozičné riešenie, cez priestrannú predsieň sa vchádza do kúpeľne s wc a do hlavnej miestnosti, ktorá je priečkou rozdelená na kuchyňu s veľkorysou kuchynskou linkou a obývaciu časť s oddeleným spacím kútom. Byt je kompletne zariadený a po technickej stránke vo výbornom stave.

OKOLIE:
Bytový dom sa nachádza sa v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta (MHD, školy a škôlky, potraviny - Tesco, Billa, Kaufland, Lidl, pošta, lekáreň, drogéria, reštaurácie...). Možnosti relaxu a športového vyžitia v prírode, Petržalská plaváreň, bowling, tenisové kurty, Chorvátske rameno, jazero Veľký Draždiak s workoutovým ihriskom, Petržalská hrádza, v okolí je viacero posilňovní, krásne Lužné lesy, jazero Malý Driaždiak, dostihová dráha a iné. Cena zahŕňa kompletný právny servis. 

Možnosť dokúpenia UZAMYKATEĽNEJ garáže v hodnote 35.000,- Eur (nie je podmienkou predaja).