2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Hraničná

CENA
221 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 6
Stav
Novostavba
Plocha
61 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 2 izbový apartmán na Hraničnej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 51,27 m2 + 8,38 loggia + 2,05 m2 pivnica, poschodie 2/6, v obľúbenom PROJEKTE NUPPU. Kolaudácia prebehla v decembri 2022. MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA.

Apartmán sa predáva v štandardnom prevedení - plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, obklad, sanita, interiérové dvere a zárubne, vchodové dvere, prípojky na TV a internet, predpríprava na kuchynskú linku, mikro-vetranie. 

PRI RÝCHLOM JEDNANÍ KUCHYNSKÁ LINKA NA MIERU AKO DARČEK.

Pre obyvateľov domu je k dispozícii nadštandardne zariadená spoločenská miestnosť na prízemí (kuchyňa, TV, hračky pre deti). V areáli nájdete tiež krásne upravený zelený park, športoviská (futbal, basketbal, workout ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská a cyklotrasa). Projekt získava čoraz viac na popularite aj vďaka samotnej vzdialenosti, či skôr blízkosti novo vznikajúceho Bratislavského "downtownu".

Kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, banky, obchody, MHD, športoviská, pošta. Garážové státie + 20.000,- eur, nie je podmienkou predaja.

Možnosť nahlásenia trvalého pobytu. Apartmán je bez tiarch, kúpou voľný ihneď. K cene bude pripočítaná provízia pre RK. 
FOTOGRAFIA KUCHYNSKEJ LINKY JE ILUSTRAČNÁ.