3 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Žltá

CENA
279 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
3. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
73 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Žltej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 73,12 m2 vrátane kobky (3m2) a balkóna (11.2 m2), poschodie 3/5, novostavba Slnečnice - zóna VILADOMY, kolaudácia r. 2015. 

Dispozícia: vstupná predsieň s rolldorom, kuchynský kút prepojený s obývačkou, detská izba/pracovňa, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. 

 Nová kuchynská linka so spotrebičmi vrátane umývačky riadu. V prípade záujmu, možnosť ponechania zariadenia. 

Spolu s bytom sa predáva garážové státie v hodnote 19.900,- eur a pivničná kobka v hodnote 9.900,- eur.

Obľúbený  rezidenčný projekt Slnečnice má kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu mnohé prevádzky, množstvo detských ihrísk, športovísk, súkromná aj štátna materská škôlka, MHD zastávka. Výhodou je aj dobrá dostupnosť na hrádzu. Neďaleko je zóna Slnečnice – MESTO, spojená chodníkom, kde sú ďalšie prevádzky ako BILLA, Trch, kaderníctvo, kaviarne, reštaurácie a detské centrum LEON. 

Miesto plné zelene, lesa, ihrísk kde si každý príde na svoje. Výborná dostupnosť do centra mesta a na obchvat D4/R7. Poloha zabezpečuje aj rýchly presun na diaľničný obchvat smer Rakúsko, Maďarsko a Česká republika. Byt je vhodný ako štartovacie bývanie aj ako investícia.