Garsónka na predaj

Bratislava I., Staré Mesto, ul. Krížna

CENA
132 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
garsónka byt
Poschodie
4. poschodie / 5
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
20 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Krížnej ulici v Bratislave - mestská časť Staré Mesto. Rozloha 20 m2, poschodie 4/5, zateplený tehlový dom s výťahom. ORIENTÁCIA DO TICHÉHO DVORA. Byt prešiel v minulosti kompletnou rekonštrukciou - plastové okno, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. Predaj so zariadením - práčka so sušičkou, žehlička, vysávač, elektrická rúra v kombinácii s mikrovlnkou. K bytu prislúcha pivničná kobka.

Bytový dom je tehlový, na prelome rokov 22/23 prešiel kompletnou rekonštrukciou - fasáda, zasklenie, obnova spoločných priestorov, v dohľadnej dobe bude namontovaný nový video vrátnik a iné detaily. V roku 2018 bola vymenená strecha, kúrenie a výťah. 

V byte je dlhodobo nájomca, ktorý je zo situáciou uzrozumený. V prípade záujmu, možnosť pokračovania v prenájme (nájomca má záujem zostať niekoľko rokov), alebo sa nájom ukončí. 

V tesnej blízkosti je zástavka MHD, Americké námestie a Blumentál, Trnavské mýto ako hlavný dopravný uzol a zástavka Krížna/Karadžičova sú v pešej dostupnosti 10 minút. Hlavná vlaková a autobusová stanica je vďaka MHD dostupná taktiež nanajvýš do 15 min. V blízkom okolí sa nachádza nemocnica, lekárska fakulta, veterinárna klinika, STU, pošta, Tesco expres, bankomat, Národná banka Slovenska, centrála Dell, kaviarne či cukráreň, známe gastro prevádzky, kvetinárstvo holičstvo a mnoho iného. Obchodná ulica či historické centrum mesta je 10 až 20 min pešo.