2 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Zuzany Chalupovej

CENA
232 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
4. poschodie / 7
Stav
Novostavba
Plocha
51 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 51 m2 + balkón 7 m2, poschodie 4/7, novostavba SLNEČNICE - zóna Mesto. Táto časť Petržalky sa neustále rozvíja a v súčasnosti ponúka vhodný mix trávenia voľného času a dostupnosti služieb. Aktuálna zálohová platba k januáru 2023 pre 4 osoby činí 102,- € + 21,- € za správu garáže.

Kuchynská linka v tvare U so zabudovanými spotrebičmi – indukčná varná doska (ELECTROLUX), rúra na pečenie (BOSCH, 6-tková séria) a umývačka riadu (BOSCH, 6-tková séria). Odsávač pár s odvodom do stúpačky. Povrch kuchyne je z estetickej kombinácie bielej farby a hnedého dreva. Kuchynský kút (6,2 m2) je zakomponovaný v dennej časti spolu s obývacou izbou (19 m2), ktorú je možné zariadiť podľa vlastných predstáv.

Voľne stojace spotrebiče – chladnička s mrazničkou (LIEBHERR) a práčka so sušičkou s tepelným čerpadlom (AEG) nie sú súčasťou kúpnej ceny. Taktiež voľne stojaci nábytok, najmä sedačka, detský stôl, posteľ, detská posteľ nie sú súčasťou kúpnej ceny. Po dohode je možné uvedené veci ponechať v byte.

Jadrom zóny mesto bude park, ktorého otvorenie je plánované na jar 2023. Developer tu umiestnil multifunkčné ihrisko, work-out, výbeh pre psy alebo bludisko zo živých kríkov. Zóna má už dobre zabehnuté prevádzky ako trafika, obchod s nábytkom, supermarket, lekáreň, drogéria, potreby pre psov, gastro zóna.

Ďalšie služby sú sústredené na prízemí obytných domov orientovaných do bulváru (hlavná os ulice Zuzany Chalupovej) v podobe viacerých lekárskych ambulancií – detská poliklinika, urológ, fyzioterapeut, barbershop, hračkárstvo, kaderníctvo, kuchynské štúdio, menšie fitness centrum a plánované sú aj ďalšie služby a obchody.

V prípade záujmu možnosť dokúpenia garážového státia v hodnote 19.900,- Eur.