Rodinný dom na predaj

Senec, Dunajská Lužná, ul. Azalková

CENA
375 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
rodinný dom dom
Poschodie
/
Stav
Novostavba
Plocha
610 m²
Príslušenstvo
Terasa

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 2-podlažný 4 izbový rodinný dom /novostavba r. 2011/ na Azalkovej ulici v Dunajskej Lužnej.  Pozemok o výmere 610 m2. Úžitková plocha domu je 115 m2 plus terasa o výmere 25 m2.

Dispozícia domu: 
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba s jedálňou a kompletne zariadenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi, ďalej kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, schodisko s odkladacím priestorom. Z prízemia je výstup na terasu.
Na poschodí sú 3 izby a veľká kúpeľňa s toaletou a vaňou.  

V dome je vodné podlahové kúrenie a elektrický kotol. Na pozemku je i plynová prípojka. V prípade záujmu je možné kúrenie a ohrev vody zmeniť na plynové. 

Pozemok je zatrávnený s automatickou závlahou, nachádza sa na ňom záhradný domček na uskladnenie bicyklov, záhradnej techniky, kočíka a pod. Na záhrade je umiestnený kruhový montovaný bazén. Na pozemku je studňa. 

V prednej časti pozemku je na zámkovej dlažbe možné zaparkovať 2 autá. Na dome sú vyrastené listnaté a ihličnaté stromy (figovník, višňa a iné vzácne dreviny), ktoré poskytujú tieň počas leta. 

Záhrada je dostatočné veľká a slnečná na vybudovanie skleníka, úžitkovej záhrady, a pod. Orientácia juh - západ - východ. Nová hliníková pergola, kde je možné grilovať od jari do jesene. 

Jednoduchou prístavbou je možné dom s minimálnymi nákladmi rozšíriť o cca 60 m2.

Predaj s podielom na prístupovej ceste. Zavedené všetky siete (elektrina, vodovod), na pozemku (kanalizácia, plyn, optický kábel). Náklady na energie sú vo výške 140,- Eur + voda.

Príjemná lokalita v Dunajskej Lužnej – v tichom a bezpečnom prostredí v strede obce, vo štvrti rodinných domov a v bezprostrednej blízkosti detského ihriska.  


Ideálne napojenie na diaľničný obchvat. Do Bratislavy sa dostanete autom v ktorúkoľvek hodinu do cca 13 min. Obec Dunajská Lužná má spomedzi Bratislavských satelitných obcí najlepšiu časovú dostupnosť do centra Bratislavy. Zastávka autobusov smer A.S. Nivy je 300 m od domu. 

V bezprostrednej blízkosti sú potraviny, reštaurácia, detské ihrisko a škôlka. V pešej vzdialenosti je i ostatná sociálna infraštruktúra - veľké potraviny, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko, zubár, nákupná pasáž, detské centrum, prírodné jazerá, tenisové kurty a pod. K dispozícii je tiež termálne kúpalisko v Šamoríne.  

Cena zahŕňa kompletný právny servis.