3 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Narcisová

CENA
230 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
2. poschodie / 6
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
68 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt na Narcisovej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 68 m2, poschodie 2/6, balkón, pivnica, zateplený dom s novým výťahom a novými stúpačkami.

Byt prešiel v roku 2021 a 2022 kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody elektriky a vody, plastové okná, nové obklady a keramická dlažba, brúsené a lakované parkety, zrekonštruované zárubne a osadené nové interiérové dvere, nové omietky a stierky.

V rámci rekonštrukcie boli použité kvalitné materiály – vaňa značky Kaldewei s povrchovou úpravou pearl effect, na mieru vyrábané umývadlo z liateho mramoru a na mieru vyhotovená umývadlová skrinka, kvalitné batérie značky Grohe a Swiss Aqua Tech, záchodový systém značky značky Geberit. 

Kuchynská linka s nerezovým drezom, sporák s plynovou varnou doskou, elektrická rúra, zabudovaná mikrovlnná rúra, digestor, chladnička Samsung. V byte sa nachádzajú 2 veľké vstavané skrine (každá má dĺžku 3,8 m).
 

Kompletná občianska vybavenosť - potraviny Terno, Park Andreja Hlinku, 3 materské škôlky a materské centrum Rafael s herničkou, ihriskom a kaviarňou, OC Retro, základné školy, tenisové kurty, či bežecká dráha, Ružinovská nemocnica s poliklinikou.

Na rekreáciu sú dostupné jazerá Rohlík, alebo Štrkovecké jazero. Do 5 min. autom sa nachádzajú obchodno-nákupné centrá Polus, Centrál, Retro, Nivy alebo Eurovea.