2 izbový byt na predaj

Bratislava IV., Dúbravka, ul. Saratovská

CENA
152 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
3. poschodie / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
39 m²

Ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Saratovskej ulici v Bratislave - mestská časť Dúbravka. Rozloha 39,2 m2, poschodie 3/12, pivnica, zateplený dom s výťahom.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pričom bola zmenená dispozícia, vďaka ktorej ponúka majiteľovi komfort samostatnej spálne. Nové rozvody elektriky, vody a odpadu, osadenie bezpečnostných dverí, plastových okien vrátane sieťok proti hmyzu, inštalácie dvoch vstavaných skríň v chodbe, výmeny podlahových krytín (plávajúca podlaha v obývacej izbe a spálni, vinylová v chodbe).

Rekonštrukciou prešla aj kúpeľňa s toaletou, v ktorej sa nachádza veľkorysý sprchovací box. Použitá dlažba a obklad sú z kvalitných a odolných materiálov (zn. Ceramika Color). Nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, umývačka riadu, nový digestor s uhlíkovým filtrom) a kuchynským ostrovčekom s úložným priestorom osadená v r. 2018. 

Bytový dom - celoobvodové zateplenie v r. 2010, nová strecha, výmena stupačiek v r. 2014, výmena rozvodov elektriny v r. 2017, plastové okná v spoločných priestoroch, 2x výťah – 1x osobný, 1x nákladný, výmena v r. 2014 a 2016, oboma výťahmi je možné ísť až do suterénu (výhoda pri skladovaní ťažších/väčších predmetov), rekonštrukcia vestibulu, nové omietky, poštové schránky a vstupné dvere so vstupom na čip v r. 2021.

Kompletná občianska vybavenosť, dostatok verejných parkovacích miest. Vynikajúca dostupnosť MHD priamo do centra mesta, zastávka električky a autobusu 2 min. chôdze, nákupné možnosti (Billa 2 min., Lidl 6 min.), obchodný dom Saratov (5 min.), Dom kultúry, zdravotné stredisko, škola, škôlka, reštaurácie, cukráreň, banka, kostol, atď. 

Okolie bytového domu je obklopené zeleňou. V blízkosti bytového domu (2 min. chôdze) sa nachádza park Pekníková, ktorý ponúka široké možnosti rekreačného a športového vyžitia.Mesačné náklady na bývanie pre dve osoby sú cca 140,- € + 30 náklady na elektrickú energiu,- € . V byte samozrejme nechýba optické internetové pripojenie.