1 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Žltá

CENA
157 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
1 izbový byt
Poschodie
3. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
29 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Žltej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 29 m2, poschodie 3/5, balkón, NOVOSTAVBA SLNEČNICE - zóna VILADOMY. 

Cena zahŕňa kompletné zariadenie - skrinková zostava v izbe + TV, sedačka, konferenčný stolík, koberec, vešiak, obrazy, dekorácie, kuchynská linka, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, laminátové podlahy, dlažba, obklady, sanita, plastové okno. Orientácia juhozápad. 

Obľúbený  rezidenčný projekt Slnečnice má kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tu mnohé prevádzky, množstvo detských ihrísk, športovísk, súkromná aj štátna materská škôlka, MHD zastávka. Výhodou je aj dobrá dostupnosť na hrádzu. Neďaleko je zóna Slnečnice – MESTO, spojená chodníkom, kde sú ďalšie prevádzky ako BILLA, Trch, kaderníctvo, kaviarne, reštaurácie a detské centrum LEON. 

Miesto plné zelene, lesa, ihrísk kde si každý príde na svoje. Výborná dostupnosť do centra mesta a na obchvat D4/R7. Poloha zabezpečuje aj rýchly presun na diaľničný obchvat smer Rakúsko, Maďarsko a Česká republika. Byt je vhodný ako štartovacie bývanie aj ako investícia. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.