3 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Žltá

CENA
329 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
1. poschodie / 4
Stav
Novostavba
Plocha
104 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Žltej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 104 m2 /72 m2 a balkón s komfortnými posuvnými tienidlami má 32 m2/, poschodie 1/4, novostavba SLNEČNICE zóna VILADOMY. 

Byt sa predáva plne zariadený, so vstavanou kuchynskou linkou a spotrebičmi, vstavanými skriňami v každej izbe, rozkladacou koženou sedačkou s úložným priestorom, klimatizáciou so systémom Windfree, televízorom, jedálenským stolom, barovými stoličkami, práčkou a sušičkou, posteľami, či exteriérovým stolom so stoličkami.

DISPOZÍCIA: vstupná chodba so skriňou na topánky a rolldorom so zrkadlami, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, pračkou a sušičkou, detská izba s rolldorom po celej dĺžke izby a posteľou, spálňa s rolldorom po celej dĺžke izby a manželskou posteľou s úložným priestorom, obývačka s koženou rozkladacou sedačkou s úložným priestorom, televízorom a klimatizáciou Samsung Windfree. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, teplovzdušná rúra, mikrovlnka, umývačka riadu 60cm, indukčná varná doska a komínový digestor), barové stoličky a jedálensky stôl.

Cena bytu vrátane jedného vnútorného garážového státia + 25.000 EUR a jedného vonkajšieho parkovacieho státia za rampou na diaľkové ovládanie + 15.000 EUR.