2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Trenčianska

CENA
359 990 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
4. poschodie / 6
Stav
Novostavba
Plocha
100 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj luxusný 2 izbový byt na Trenčianskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 100,65 m2 z toho byt 82,78 m2, balkón 6,50 m2 a pivnica 11,37 m2, poschodie 4/6, NOVOSTAVBA ROZADOL. V cene je zahrnutá pivnica.

Byt sa predáva kompletne zariadený s nábytkom a kuchynskou linkou so zabudovanými elektrospotrebičmi značky Siemens a Bosch (sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, práčka). V byte je kvalitná drevená podlaha, bezpečnostné dvere značky SHERLOCK a dve samostatné klimatizácie. Orientácia do tichého vnútrobloku.

Výnimočný byt vo výnimočnom polyfunkčnom komplexe ROZADOL v Ružovej doline má výbornú dispozíciu s dostatkom úložného priestoru. Dva samostatné šatníky. Možnosť okamžitého nasťahovania bez nutnosti ďalších investícií.

Multifunkčný komplex ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a služby (potraviny Lidl, Žabka, večierka Malina, Biopotraviny, kaviarne, reštaurácie, kaderníctva, lekáreň a iné).

K dispozícii je aj garážové státie + 30.000,- Eur.

V pešej dostupnosti je trhovisko Miletičova, kúpalisko Delfín a jazero Štrkovec. Výborná dopravná dostupnosť, príjemné prostredie s udržiavanou zeleňou v celom komplexe. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.