1 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Zuzany Chalupovej

CENA
149 900 €
Ponuka
na predaj
Kategória
1 izbový byt
Poschodie
4. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
29 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 25 m2 + 4 m2 loggia, poschodie 4/5, novostavba SLNEČNICE - zóna Mesto. 

Cena zahŕňa štandardné vybavenie + kuchynskú linku so spotrebičmi (elektrická rúra, digestor, varná doska, chladnička s mrazničkou), bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne, laminátové podlahy, dlažba, sanita, plastové okno, vnútorné žalúzie, vstavaná šatníková skriňa, práčka nová ešte nepoužitá. 

Novovzniknutá moderná štvrť ponúka pre obyvateľov kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou a zároveň blízkosti prírody neďalekých Lužných lesov a cyklistickej hrádze. Súčasťou projektu je lokálne obchodné centrum SLNEČNICE MARKET (napr. Billa, lekáreň, 101 Drogérie, trafika) a farmárska tržnica Trch (gastro prevádzky, predaj zeleniny a ovocia, syrov, kvetinárstvo) a športové centrum Leon. 

Výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, v budúcnosti električka, Dolnozemská ul., Panónska ul., diaľničný obchvat). 

Nehnuteľnosť je evidovaná ako BYT, nie je problém s vybavením hypotekárneho úveru ani trvalého pobytu. Ideálny štartovacie bývanie, vhodné aj ako investícia na okamžitý prenájom.