2 izbový byt na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Fialová

CENA
259 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
4. poschodie / 5
Stav
Novostavba
Plocha
68 m²
Príslušenstvo
Terasa

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Fialovej ulici v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 49 m2 + 19 m2 terasa, poschodie 4/5, novostavba SLNEČNICE - zóna Viladomy.

Byt sa predáva v štandardnom prevedení spolu s klimatizáciou a kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, elektrická rúra, sklokeramická varná doska). Kuchynská linka je vyrobená na mieru a je v stave ako na fotkách. Orientácia juhozápad. Možnosť dokúpenia vonkajšieho parkovacieho státia. Byt je kúpou voľný ihneď. 

Obľúbená lokalita s výbornou dostupnosťou autom aj MHD. V rámci rezidenčného projektu Slnečnice sa nachádzajú mnohé prevádzky, detské ihríská, športovíská, MHD zastávka. Výhodou je aj dobrá dostupnosť na hrádzu. Neďaleko sa nachádza zóna Slnečnice – MESTO, spojená chodníkom, kde sú ďalšie prevádzky ako BILLA, Trch, kaderníctvo, kaviarne, reštaurácie a iné.

Miesto plné zelene, lesa, ihrísk kde si každý príde na svoje. Výborná dostupnosť do centra mesta a na obchvat D4/R7. Poloha zabezpečuje rýchly presun na diaľničný obchvat smer Rakúsko, Maďarsko a Česká republika. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.