1 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Košická

CENA
149 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
1 izbový byt
Poschodie
11. poschodie / 11
Stav
Novostavba
Plocha
26 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Košická 52, v štandarde bez kuchynskej linky s projektom zariadenia, poschodie 11/11.

Rozloha 20.15 m2 + loggia 3.63 m2 + pivnica 2.40 m2.

Orientácia SEVEROZÁPAD s krásnym výhľadom na BRATISLAVSKÝ HRAD A KAMZÍK. Výborná dostupnosť do centra, na dunajskú hrádzu a na diaľnicu.

Atraktívna poloha na bývanie, optimálne spojenie s DOWNTOWN a rozvíjajúcou sa štvrťou NIVY ako aj s populárnym trhoviskom MILETIČOVA. V dohľadnej dobe sa plánuje električka. INTERNET, TV - optika ORANGE, SLOVANET. Bezbariérový prístup, bezpečnostné dvere a kovanie.

Parkovanie v garážovom dome, prvý rok bezplatne do 31.07.2023. Vlastná kotolňa, nízke správcovské poplatky (cca 80 Eur/m2).

Predpríprava na klimatizáciu. Izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom + WC a priestranná loggia.

Dva výťahy, nadštandardné materiály v spoločných priestoroch aj v interiéri.

Bezpečnostné kamery, možnosť zriadiť recepciu so strážnou službou na prízemí bytového domu. Audio-vrátnik, vstup do budovy, pivnice a garážové státie na čip. Vonkajší KEYBOX pre nájomníkov napr. AIRBNB. Miestnosť na uskladnenie bicyklov. Kompletná občianska vybavenosť (OC NIVY, OC CENTRAL, OC EUROVEA, trhovisko, banky, zubár, notár, MHD, škola, škôlka, fitness, reštaurácie, kúpalisko Delfín...). Možnosť nahlásenia trvalého pobytu. Možnosť financovania na HÚ - TB, SLSP, VÚB, ČSOB.