3 izbový byt na predaj

Bratislava III., Nové Mesto, ul. Skalická cesta

CENA
199 500 €
Ponuka
na predaj
Kategória
3 izbový byt
Poschodie
3. poschodie / 3
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
66 m²
Príslušenstvo
Balkón

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Skalickej ceste v Bratislave - mestská časť Nové Mesto. Rozloha 66 m2, poschodie 3/3, balkón, veľká pivnica, tehlový dom bez výťahu.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - kvalitné materiály od talianskej dlažby cez nové plastové okná 3-sklo Salamander, prémiové spotrebiče (v záruke) až po značkovú sanitu. V obývačke je podsvietený strop, spálňa je odhlučnená od obývačky aj od susedného bytu, predpríprava na klimatizáciu s vyvedením na balkón, bezpečnostné dvere značky Adlo, interiérové dvere, 2x vstavané skrine a kuchynská linka sú na mieru. Ostatné zariadenie bytu je dizajnovo prispôsobené. Väčšina ostáva. 

Garáž v hodnote 30.000,- Eur sa nachádza hneď za bytovým domom priamo pod oknami. Garáž je priestranná, zmestí sa do nej auto + motorka. 

Bytový dom je zateplený, kvalitne opravená strecha s dobrými izolačnými vlastnosťami, vstup na čip, nové stúpačky a to: SV, TÚV, kanalizácia. Na každom podlaží sa nachádzajú iba 2 byty.

Vyhľadávaná lokalita Námestie Biely kríž. Do 5 minút jazdy autom Račianske mýto, NC Vivo. Poloha bytového domu je pod projektom Pod Vinicou. Lokalita je maximálne tichá, mimo hlavnú cestu. Zastávka električky sa nachádza v pešej dostupnosti do 2 minút od domu. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Cena zahŕňa kompletný právny servis.