Garsónka na predaj

Bratislava V., Petržalka, ul. Nobelovo námestie

CENA
144 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
garsónka byt
Poschodie
1. poschodie / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Plocha
34 m²
Príslušenstvo
Loggia

Ponúkame na predaj garsónku na Nobelovom námestí v Bratislave - mestská časť Petržalka. Rozloha 34,33 m2 vrátane útulne zariadenej loggie 4,66 m2, poschodie 1/12, zateplený panelový dom, nové výťahy, nové brány. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, nová poistná skrinka, nové stierky a maľovky.

Nové plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou so zástenou, závesné WC, práčka so sušičkou. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi: indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra sú vložené do kuchynského priestoru ako voľne stojace spotrebiče. Spiaca časť pozostáva zo sklápacej postele s výmerou matracu 140 x 200 cm, ktorú je možné zložiť do dvojpohovky, 2 nočné stolíky a knižnica. V obývacej časti je skrinka pod TV, konferenčný stolík, 2 taburetky, 2 komody a šatníková skriňa. Byt je orientovaný prevažne na západ. Parkovanie pri bytovom dome po zaregistrovaní sa do parkovacieho systému. Mesačné náklady: 150,- eur/ 2 osoby.

Cena zahŕňa: vypracovanie Zmluvy o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti (Kúpna zmluva), poplatky za overenie podpisov u notára, správny poplatok za podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, výpis z listu vlastníctva na právne úkony, snímky z Katastrálnej mapy, kompletné právne poradenstvo súvisiace s prevodom vlastníckych práv, zabezpečenie znaleckého posudku od nezávislého znalca, zabezpečenie hypotekárneho úveru, či ochrany vlastných zdrojov v prípade kúpy na hotovosť.