2 izbový byt na predaj

Bratislava II., Ružinov, ul. Plynárenská

CENA
325 000 €
Ponuka
na predaj
Kategória
2 izbový byt
Poschodie
10. poschodie / 21
Stav
Novostavba
Plocha
61 m²
Príslušenstvo
Balkón
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Plynárenskej ulici v Bratislave - mestská časť Ružinov. Rozloha 61 m2, poschodie 10/21, balkón, novostavba CITY PARK RUŽINOV. Byt má krásny panoramatický výhľad. 

Interiér v zmysle návrhu renomovaného architektonického štúdia. Precízne spracovanie nábytku s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. Celý priestor pôsobí kompaktným dojmom, čistými líniami s dominantnou bielou farbou v kontraste s kvalitnou drevenou podlahou. Byt sa predáva kompletne zariadený, vrátane spotrebičov a je voľný k nasťahovaniu. 

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť - potraviny Delia, reštaurácie, bary, trhovisko, kúpalisko, fitness centrum, MHD a iné. Komplex 3 veží má v okolí zelený park, pričom je jeho súčasťou lezecká stena, detské ihrisko, ohradený výbeh pre psov, miesto na oddych a relax, lavičky, reštaurácie a kaviareň. Časť parku je vyhradená iba pre rezidentov. V rámci bytového domu sú vytvorené spoločenské miestnosti pre deti. V prípade záujmu je možnosť dokúpenia garážového státia. K cene bude pripočítaná provízia pre RK.