Homestaging

Plánujete predať váš dom alebo byt? V tom prípade by ste si určite mali dať záležať na tom, aby bola vaša nehnuteľnosť pripravená v čo najlepšom svetle. Nakoniec ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným. Toto určite platí aj na realitnom trhu, pretože pri dnešnej širokej ponuke si má záujemca o nové bývanie naozaj z čoho vyberať.

Príprava nehnuteľnosti na predaj je jedna z vecí, ktorá dokáže urýchliť jej predaj, no a práve tu prichádza homestaging.

Profesionálna homestagingová spoločnosť vám poskytne kompletnú úpravu nehnuteľnosti ako napríklad upratanie, presvetlenie priestoru, maľovanie, zbavenie sa zbytočností a efektívne dozariadenie interiéru pomocou dekoratívnych predmetov. Naším cieľom je pomôcť klientom dosiahnuť čo najvyššie cenové ohodnotenie ich nehnuteľnosti s minimalizáciou času hľadania kupujúceho.

Nehnuteľnosti po homestagingu sa predávajú o 5 až 10 % drahšie ako iné porovnateľné objekty. Byty, ktoré prešli homestagingom sa predávajú o 70 – 80 % rýchlejšie, ako bežné byty. Podľa výskumu americkej Real Estate Staging Association sa akákoľvek nehnuteľnosť ktorá prešla cez homestaging, predá v priemere za 37 dní. Je to tiež recept pre väčšinu nehnuteľností, ktoré sú ležiakmi na realitných portáloch bez záujmu kupujúcich. Ich majitelia by ich mali miesto znižovania ceny podrobiť zásahu profesionálneho dizajnéra. Akékoľvek otázky vám radi zodpovieme telefonicky alebo pri osobnom stretnutí.